Благодійний фонд
"Україна - наше майбутнє"

Про нас

Благодійний фонд "Україна - Наше Майбутнє" створений у жовтні 2012 року у місті Києві за ініціативою небайдужих людей, поєднаних спільною ідеєю та прагненням допомагати талановитим дітям, а також дітям з особливими потребами.

Діяльність фонду спрямована на підтримку зростаючого покоління у таких сферах життя, як здоров'я, освіта, культура, духовність та спорт.

Метою благодійного фонду є здійснення благочинної діяльності, спрямованої на зміцнення українського суспільства у прагненні створити здорове та перспективне майбутнє для наших дітей.

Робота фонду "Україна - Наше Майбутнє" націлена на допомогу дітям у вигляді  благодійних пожертв від спонсорів та меценатів, а також на надання матеріальної, технічної, інформаційно-правової та гуманітарної допомоги в межах благодійних акцій та програм.

Головними напрямками діяльності фонду є підтримка талановитих дітей, дітей-спортсменів, а також дітей-інвалідів.

Віримо у людську небайдужість та закликаємо разом з нами проявляти милосердя і простягнути руку допомоги. Надаючи допомогу, Ви даруєте радість та надію тим, хто цього потребує. Посильна допомога кожного з нас здатна зробити життя наших дітей більш радісним та здоровим.

З повагою, благодійний фонд "Україна - Наше Майбутнє"

 

Контакти

Телефон: +380 95 678 5327
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми в соціальних мережах

Шукайте нас в Facebook